ביטוח דירה

הדירה או הבית הפרטי בו אנו מתגוררים מהווה את הנכס היקר ביותר של כל אחד ואחד.

שנים רבות של עבודה וחסכונות מושקעים בדירה ורבים מוצאים עצמם משועבדים למשכנתאות וחובות שונים על מנת לאפשר להם להתגורר מתחת לקורת גג זאת.

במקרה של הרס הדירה, רוב האנשים לא יוכלו לגייס בכוחות עצמם את המשאבים לרכישת או בניית דירה חדשה ובה בעת ייאלצו להמשיך ולשלם את חובותיהם בגין הדירה שנהרסה וכך עלולים למצוא עצמם ללא קורת גג להם ולמשפחתם, שקועים בחובות.

בדיוק לשם מניעת מצב כמו זה שתואר לעיל, קיים ביטוח דירה, על מנת שבמקרה של נזק, חברת הביטוח תספק לבעלי הדירה את המשאבים הכספיים שיאפשרו להם לתקן את הנזקים, לבנות מחדש את הדירה שנהרסה או לרכוש חדשה.

ביטוח הדירה מורכב באופן בסיסי משני פרקים עיקריים: פרק המבנה שמבטח את הדירה עצמה, את הקירות ומה שצמוד אליהם ופרק התכולה המבטח את מה שבתוכה.

הנזקים בפניהם מבטחת פוליסת ביטוח דירה הינם אותם נזקים שעלולים לקרות לדירה ותכולתה. מדובר בעיקר בנזקי אש, התפוצצות בלוני גז, נזקי מים, פריצה, נזקי טבע ורעידת אדמה.

בנוסף כוללת פוליסת ביטוח הדירה גם כיסוי צד שלישי המבטח את אחריות בעלי או שוכרי הדירה לנזקים שהם עלולים לגרום לצד שלישי כגון נזקים הנובעים מצנרת שהתפוצצה לדירה שמתחת, נזקי אש לדירה הסמוכה כתוצאה מקצר חשמלי ועוד.

יש לנו נסיון רב בעריכת ביטוחי דירה המותאמים לצרכיו של המבוטח ואנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר לקבלת הצעת מחיר מקצוועית התפורה לצרכיכם.